Kozmetika

(Showing 1 – 25 products of 106 products)

Show:

Felce Azzurra púder talco bottle 200g Fresco

Highlights:

FELCE AZZURRA TALCO PÚDER BERGAMOT 200 G – Svieže tóny bergamotu obohatené o nádych ambry a škorice. Základom je aromatické pižmo a okvetné lístky jazmínu, orchidey a konvalinky. Celok dopĺňa ovocný akcent kokosu a broskyne.

2,04  bez DPH

Felce Azzurra SPRCHOVÝ GÉL MICELÁRNY – OČISŤUJÚCI 250 ML

Highlights:

Svieža a jemná vôňa. Zelené tóny a morský akord sa spájajú s kvetinovými dotykmi pivónie pre bezprecedentnú transparentnosť a sviežosť. Na základni sa postupne objavujú teplé a pižmové tóny obohatené o kvetinový buket stretávajúci sa v exkluzívnom zložení, ktoré jemne čistia pokožku a dodávajú jej regeneračný stimul.

1,61  bez DPH

Felce Azzurra SPRCHOVÝ GÉL MANDLE A BIELÝ ČAJ 650 ML

Highlights:

Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako pena do kúpeľa. Nová obklopujúca esencia s neodolateľnými tónmi. Vznešená a nežná, táto vôňa sa otvára žiarivými akcentmi frézie. V srdci je vzácny Iris s púdrovými tónmi obalený krémovým mandľovým akordom. Nakoniec Vanilka, umiestnená na pižmovom základe.

2,09  bez DPH
Vypredané

Felce Azzurra Sprchový gél Eben a Vanilka 650 ml

Highlights:

Sprchový gél bergamot a jazmín 650 ml Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako pena do kúpeľa. Svieža vôňa bergamotu bola doplnená arómou ambry a škorice. Základom vône je pižmo a jazmín, okvetné lístky orchidey a konvalinky a všetko korunuje jemný ovocný nádych kokosu a broskyne.

2,09  bez DPH

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL BRONZOVÝ VODNÝ MELÓN 250ML

Highlights:

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL BRONZOVÝ VODNÝ MELÓN 250ML – Ovocné tóny Melóna a Pichľavej hrušky sú zabalené v kvetinovom srdci Tiaré a Pivonky. Vodné machy a santalové drevo uzatvárajú vôňu.

2,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY ALOE VERA 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY ALOE VERA 5,5ML – KAKAOVÉ MASLO A ALOE VERA

1,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY ARGAN 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY ARGAN 5,5ML – KAKAOVÉ MASLO A ARGANOVÝ OLEJ

1,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY UPOKOJUJÚCI 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY UPOKOJUJÚCI 5,5ML – S KAKAOVÝM MASLOM A HARMANČEKOM

1,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY UKĽUDŇUJÚCI 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY UKLIDŇUJÚCI 5,5ML – S KAKAOVÝM MASLOM A SOLÁRNYMI FILTRAMI

1,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY RUŽOVÁ MÁRNOSŤ 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY RUŽOVÁ MÁRNOSŤ 5,5ML – S BAMBUCKÝM MASLOM A ĽAHKÝMI KORÁLKAMI

1,07  bez DPH

LABROSAN BALZAM NA PERY OCHRANNÝ 5,5ML

Highlights:

LABROSAN BALZAM NA PERY OCHRANNÝ 5,5ML – S KAKAOVÝM MASLOM A PANTHENOLOM

1,07  bez DPH

SAPONELLO TOOTHBRUSH 6 ROKOV+

Highlights:

SAPONELLO TOOTHBRUSH 6 ROKOV+ – Dve zubné pasty, príchuť Červeného ovocia (3+ rokov) a pomarančová a sladká mäta (6+ rokov), sú formulované s vhodnou hladinou fluoridu pre detské zuby a ďasná podľa ich veku, čo poskytuje účinnú ochranu pred zubným kazom. Pomáha tiež posilňovať zubnú sklovinu a bojovať proti tvorbe povlaku.

1,38  bez DPH

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO MARHUĽA 300ML

Highlights:

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO MARHUĽA 300ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,90  bez DPH

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO HRUŠKA 300ML

Highlights:

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO HRUŠKA 300ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,90  bez DPH

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO 300ML

Highlights:

SAPONELLO TEKUTÉ MYDLO 300ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,90  bez DPH

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 HRUŠKA 400ML

Highlights:

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 HRUŠKA 400ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,98  bez DPH

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 CUKROVÁ VATA 400ML

Highlights:

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 CUKROVÁ VATA 400ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,98  bez DPH

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 MARHUĽA 400ML

Highlights:

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 MARHUĽA 400ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,98  bez DPH

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 JEMNÝ (S BANÁNOM) 250ML

Highlights:

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 JEMNÝ (S BANÁNOM) 250ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,82  bez DPH

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 – HYDRATAČNÝ S ČEREVEN.KVETY 250ML

Highlights:

SAPONELLO SPRCHOVÝ GÉL A ŠAMPÓN 2V1 – HYDRATAČNÝ S ČEREVEN.KVETY 250ML – Krémové a jemné receptúry zanechávajú pokožku jemnú a hydratovanú pri rešpektovaní jej prirodzenej fyziologickej rovnováhy.

1,82  bez DPH

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL FRESCO 50ML

Highlights:

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL FRESCO 50ML – Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako pena do kúpeľa. Jemné a antialergické. Jeho výhodou je predovšetkým to, že je bez všetkých alergénov a látok škodlivých pre pokožku, ako sú farbivá, silikóny a parabény. Bambusové listy a mandľové kvety sú ideálne aj pre tú najjemnejšiu pokožku.

0,78  bez DPH

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL ORIGINAL 50ML

Highlights:

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL ORIGINAL 50ML – Univerzálny produkt, ktorý funguje ako sprchový gél aj ako mlieko do kúpeľa. Jedinečná a veľmi výrazná vôňa bola vytvorená z viac ako stovky ingrediencií z celého sveta. Toto jedinečné zloženie je dodnes tajomstvom rodiny Paglieri. Tradičný recept sa zapísal do rodinného zošita a dedí sa po generácie – z otca na syna.

0,78  bez DPH

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL ZLATO A KORENIE 400ML

Highlights:

FELCE AZZURRA SPRCHOVÝ GÉL ZLATO A KORENIE 400ML – Pikantná a omamná vôňa. Sofistikovaný výtvor, kde sa ružové korenie a klinčeky kombinujú s ovocnými a aromatickými tónmi, sprevádzanými teplým a obklopujúcim pozadím woods a vanilla.

1,85  bez DPH

Felce Azzurra Sprchový gél Mäta a limetka 400 ml

Highlights:

FELCE AZZURRA Felce Azzurra Sprchový GÉL MÄTA A LIMETKA 400 ML – Svieže tóny limetky sú obohatené o nádych ľadovej mäty. Vôňová stopa sa vyznačuje bielym pižmom, lupeňmi jazmínu a gardéniou. Zloženie má aj jemnú vôňu ambry.

1,94  bez DPH

Felce Azzurra Sprchový gél Mäta a limetka 250 ml

Highlights:

FELCE AZZURRA Felce Azzurra Sprchový GÉL MÄTA A LIMETKA 250 ML – Svieže tóny limetky sú obohatené o nádych ľadovej mäty. Vôňová stopa sa vyznačuje bielym pižmom, lupeňmi jazmínu a gardéniou. Zloženie má aj jemnú vôňu ambry.

1,61  bez DPH
1 2 3 4 5
Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping