Sprchový gél a šampón

Showing all 6 results

Show:

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 250ml Power Sport

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL AKTÍVNY ŠPORT 250 ML – Svieže tóny bergamotu sprevádzajú zelenú a intenzívnu mužskú vôňu. Základ je obohatený o hlboké tóny santalového dreva a ambry.

1,72  bez DPH

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 250ml Fresh Ice

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL OSVIEŽUJÚCI ĽAD 250 ML – Silná mužská vôňa s veľmi chladným a osviežujúcim charakterom. Celok je korunovaný výraznou arómou ambry, ktorá je základným tónom vône.

1,72  bez DPH

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 250ml Cool Blue

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL STUDENÁ MODRÁ 250 ML – Prvým nápadným tónom je zelená citrusová aróma, ktorá prechádza do priehľadného a korenistého srdca. Charakter vône zvýrazňuje intenzívna vôňa santalového dreva a citrusov s jemným nádychom ambry.

1,72  bez DPH

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 400ml Power Sport

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL AKTÍVNY ŠPORT 400 ML – Svieže tóny bergamotu sprevádzajú zelenú a intenzívnu mužskú vôňu. Základ je obohatený o hlboké tóny santalového dreva a ambry.

1,96  bez DPH

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 400ml Fresh Ice

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL OSVIEŽUJÚCI ĽAD 400 ML – Silná mužská vôňa s veľmi chladným a osviežujúcim charakterom. Celok je korunovaný výraznou arómou ambry, ktorá je základným tónom vône.

1,96  bez DPH

Felce Azzurra Men 2w1 shampoo&washing gel 400ml Cool Blue

Highlights:

FELCE AZZURRA ŠAMPÓN A SPRCHOVÝ GÉL STUDENÁ MODRÁ 400 ML – Prvým nápadným tónom je zelená citrusová aróma, ktorá prechádza do priehľadného a korenistého srdca. Charakter vône zvýrazňuje intenzívna vôňa santalového dreva a citrusov s jemným nádychom ambry.

1,96  bez DPH
Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping