Kompletná ponuka od Der Waschkönig C.G. vo Vašom obchode ÚPLNE ZADARMO!


AKO JE TO MOŽNÉ?

Z našej analýzy vyplýva, že až 80% obchodníkov pristupuje k sortimentu veľmi opatrne a často krát je to na škodu. Neskôr zistíme, že to čo sme nechceli do sortimentu zaradiť by zákazníci v skutočnosti radi kupovali, ale my to nemáme. Sú rôzne dôvody no najčastejší dôvod, ktorý ste nám uviedli sú financie! Nechcete riskovať, že kúpite niečo čo Vám bude stáť v regáloch. Je to logické a prezieravé. Dá sa to, ale realizovať aj inak!

ČO ZÍSKATE?

 • Nemusíte investovať vlastné peniaze
 • Tvoríte zisk v podstate bez námahy
 • Neriskujete, že Vám niečo ostane nepredané
 • Žiadne náklady na prepravu
 • Širší sortiment ako ostatní
 • Ušetrené peniaze využijete na niečo iné
 • Nikdy Vám nebude chýbať žiadna položka z nášho sortimentu
 • Nemusíte sledovať čo máte na sklade, včas dovezieme produkty, ktoré ste už predali tak aby Vám nič nechýbalo

AKO TO UROBÍME?

 1. BEZPLATNE Vám dovezieme kompletný  základný balík produktov z našej produktovej ponuky Der Waschkönig C.G.
 2. Doručíme kompletné popisy produktov a k nim obrázky pre Váš elektronický obchod(prípadne zabezpečíme súbor s už nahranými produktami v .xml pre ešte pohodlnejší import všetkých produktov do Vášho e-schopu bez námahy)
 3. Na Vás je len produkty naskladniť a nahrať na stránku Vášho e-schopu
 4. PREDÁVATE zákazníkom!
 5. Až keď niečo predáte tak nám zaplatíte za momentálne predané produkty, samozrejme svoj zisk si nechávate už v tejto chvíli.
 6. BEZPLATNE Vám dovezieme produkty, ktoré ste už predali tak aby ste mali vždy kompletný sortiment vo svojom sklade pripravený na predaj ďalším zákazníkom.

JEDNODUCHÉ? Určite, áno a hlavne veľmi výhodné, pretože nenesiete žiadne náklady spojené so zabezpečovaním produktov len si nechávate čistý zisk bez akéhokoľvek rizika!

PREČO TO ROBÍME?

Naša značka je už na Slovensku nejaký čas a ako to vždy býva pri tomto procese je menšia časť obchodov, ktoré  hneď od začiatku predávajú kompletný sortiment. Väčšinou si vyberajú sortiment o ktorom si myslia, že ho rýchlo a dobre predajú. Je to logické a rozumieme tomu! Práve toto je dôvod prečo chceme pomôcť naštartovať ešte lepšiu a pestrejšiu ponuku pre Vašich zákazníkov a samozrejme väčší profit, ktorý môžete dosiahnuť.

SAMÉ VÝHODY LEN PRE VÁS!

Určite ste si všimli, že je to pre Vás neobyčajne výhodná ponuka pri ktorej nič neriskujete a čo viac môžete len získať. V čom získavate náskok pred ostatnými sme už vysvetlili v prvej časti a možno Vám napadne, že kde je háčik?

Priznávame jeden „háčik“ v tom je a to, že nemôžeme túto výhodu aktivovať všetkým. 🙁 POČET OBCHODOV S TOUTO VÝHODOU JE OBMEDZENÝ!

Preto Vás prosíme aby ste sa prihlásili a prejavili záujem prijať tieto výhody hneď teraz. Je to samozrejme nezáväzné a ak si to rozmyslíte dohodu neuzatvoríme. Zanechajte nám odkaz vo formulári pod týmto tlačidlom, nezabudnite prosím na kontaktné údaje aby sme Vám mohli zavolať a dohodnúť detaily, prípadne odpovedať na Vaše otázky.

DÔLEŽITÉ VEDIEŤ!

Jedná sa o produkty vyrobené pre nemecký trh. Všetky produkty majú dodatočne nalepené etikety v slovenčine. Plníme si všetky povinnosti dovozcu, ktorý umiestňuje produkty na Slovenský trh a teda vlastníme na všetky produkty tzv. Karty bezpečnostných údajov včetne registrácie do recyklačného fondu za každý kus umiestnený na Slovenský trh. Nič z tohto už nemusíte riešiť pokiaľ máte produkty priamo od nás!  Všetky dokumenty sú aj Vám k dispozícii na preukázanie sa v prípade kontroly štátnych orgánov.

… Veríme, že sa vždy dajú veci robiť lepšie a k všestrannej spokojnosti …

Radi Vám poskytneme kvalitné zázemie, kvalitných produktov. Našim zákazníkom s ochotou načúvame, preto žiadna otázka nie je zbytočná! Sme otvorení každému dobrému nápadu a spolupráci.

Určite sa dohodneme, kontaktujte nás… 0951 417115

Ľuboslav Cisárik – konateľ spoločnosti

Scroll To Top
Close
Close
Close

My Cart

Shopping cart is empty!

Continue Shopping